İstanbul'da En İyi Tel Çit Firması: ASÇİT - ASÇİT - İstanbul - Çit - Panel Çit - Örgü Tel Sistemleri
Telefon: (0212) 549 80 90
Fax: 0212 549 80 95
Bizi Takip Edin:

İstanbul’da En İyi Tel Çit Firması: ASÇİT

Panel Çit Nedir?

Panel çitler sınır belirleyici özelliği ve çevre güvenliği sağlayan mekâna dekoratif ve estetik görsellik kazandıran tel örgü sistemidir. Tel örgü yapısından dolayı simetrik şık ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Panel çitlerin tel kaplaması statik boyanın galvaniz üzerine uygulanması ile yapılır. İkinci aşamada dikim yapılır. Panel çitleri dikilirken kullanılan kaplama statik boya kullanılarak yapılır. Statik boya elektro galvaniz üzerine uygulanır.

Panel Çitlerin Özellikleri

Panel çitlerin yüksekliği 50 cm ile 250 cm arasında değişir. Panel çitler çift telden üretilir. Montaj yapılırken plastik klipsler kullanılır. Panel çitlerinin montajı yapılırken kullanılan plastik klipslerin sayısı montajı yapılacak çitlerin yüksekliğine göre belirlenir. Yüksek olmayan çitler için daha az plastik klips kullanılır. Yüksek çitler için daha fazla sayıda klips kullanılır. 100 cm yüksekliğinde bir panel çit için 2 adet plastik klips kullanılırken 150 cm için 3 adet, 200 cm için 4 adet plastik klips kullanılır. Panel çitlerin renkleri tüketicinin tercihine göre olup her türlü renkte üretim yapılmaktadır.

Panel Çitlerin Fiyatları

Panel çit fiyatı kullanılan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterir. Güncel ve net fiyat öğrenmek için talep formu doldurabiliriniz. Ekibimiz en kısa sürede sizlere dönüş sağlayıp güncel fiyat bilgisi sunacaktır. Çelik dübel, profil kepçesi ve profil kapağı gibi çiti destekleyen aksesuarlar ürünle birlikte satışa sunulur.

Panel Çitin Çok Tercih Edilme Nedenleri

Panel çitlerin montajı kolay yapılır. Dayanıklı olması ve şık kullanılması nedeni ile panel çitler günümüzde çok fazla tercih edilip kullanılmaktadır. Dekoratif olması ve sınır belirleyici özelliği ile çevre güvenliğini üst düzeye çıkarmaktadır. Uygulandığı mekana dekoratif ve estetik bir görünüm kazandıran panel çitler günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Helezon Jiletli Tel

Helezon jiletli tel ürününün boy çapı 45 60 ve 90 olmak üzere 3 farklı çapta üretilir. Yüksek güvenlik isteyen müşteriler için 90 lık ideal bir seçimdir. Korunma amaçlı sitelerde, fabrikalarda ve görsellik açıdan villalarda kullanılır. Park ve bahçelerde, yol kenarlarında, sitelerde, villalarda ve sanayi bölgelerinde çok sık kullanılan helezon jileti tel fiyatları kullanılan malzeme ve ebada göre değişkenlik gösterir. Güncel ve net fiyat almak için talep formunu doldurmanız yeterlidir. Size en kısa süre içinde uzman ekip dönüş sağlayacaktır. Malzeme hammaddesi olarak galvaniz, 430 kalite paslanmaz ve 304 kalite paslanmaz olmak üzere 3 çeşit helezon jiletli tel üretilir. İnceliği 0.5 mm olan jilet saçtan yapılmış olup keskin uçları bulunur. Yay şeklinde açılan helezon jiletli teller içeri ve dışarı boru şeklinde hacim kaplar ve güvenliği üst seviyeye çıkartır.

Örgü Tel Sistemleri

Örgü tel sistemleri geçmişten günümüze yaygın olarak kullanılan çit sistemidir. Galvaniz kaplı ve PVC kaplı örgü tel olmak üzere 2 türden örgü tel yapılır. Kullanım alanına göre istenilen göz aralığında ve yüksekliğinde örgü teller üretilir. Örgü tellerde boru direk ve beton direk uygulanır. Direkler standart olup 3 metredir. Aralıkları siz belirleyebilirsiniz. Toprak zemin üzerinde direk dibi betonlanarak direk dibine kaynatılan plaka sistemi ile dübellenir. Destek olmak amacı ile her 30 ve 45 metrede bir çift taraflı payanda yapılır. Direk montaj işi bittikten sonra çit yüksekliğine göre 3-4 sıra gergi teli çekilir. Örgü tel malzemeleri gergi teline bağlanarak montaj işi tamamlanır.

Asçim Çit Ürünleri

Asçim çit ürünleri dekoratif amaçlı cafe, villa, site, kolej gibi yerlerde dış mekânlarda estetik amaçlı kullanılır. Asçim ürünleri güneş ışınlarına karşı uzun ömürlüdür. Tek başına yapılabilen çitler; panel çit, örgü tel, ferforje ve portatif çit üzerine bağlanarak sağlam ve dekoratif görüntü elde edebilirsiniz. Çim çit fiyatları hakkında bilgi almak için çit fiyatları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

5 votes, average: 5.00 out of 55 votes, average: 5.00 out of 55 votes, average: 5.00 out of 55 votes, average: 5.00 out of 55 votes, average: 5.00 out of 5 (5 votes, average: 5.00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Adres

Merkez: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi, C4 Blok No: 233 - Başakşehir / İstanbul

İrtibat Bilgileri

0212 549 80 90
0532 285 18 17
0532 541 84 71

[email protected]

Bizi Takip Edin
© Copyright 2013 ASÇİT TEL ÇİT SİSTEMLERİ | All rights reserved.
Bu sitenin Web Tasarım ve SEO Hizmetleri Buğra Yazar tarafından yürütülmektedir.